25 czerwca klasy 1-3 uczestniczyły w zorganizowanych przez Panią Magdalenę Buksakowską oraz Pana Piotra Piszko zabawach sportowych na Osirze. Celem wspólnego wyjścia było promowanie aktywności fizycznej, integracja uczniów oraz zapewnienie dzieciom radosnej i bezpiecznej zabawy. Nie zabrakło zajęć integracyjnych, zręcznościowych oraz innych atrakcji sportowych z elementami zdrowej rywalizacji. Wysiłek wszystkich uczniów został doceniony i każdy z nich otrzymał złoty medal, który na pewno będzie cenną pamiątką wspólnych zabaw. W trakcie pikniku dzieci miały możliwość odpoczynku i swobodnych zabaw na placu.

Marta Radziejewska