24 października uczniowie 2P poruszyli na zajęciach tematykę związaną ze zdrowiem. Na lekcjach dowiedzieli się o zdrowej żywności i odpowiednim odżywianiu, rozróżniali zdrowe i niezdrowe potrawy oraz poznali aktywności służące zdrowiu, które są tak ważne dla rozwoju ciała i umysłu. Na koniec zajęć dzieci przygotowały sałatkę owocową. Uczniowie z wielkim zapałem kroili owoce, wykazując się przy tym dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Przyrządzanie sałatek dało dzieciom wiele satysfakcji, jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu naszego organizmu. Kolorowa sałatka smakowała wyśmienicie!!!
Monika Walczak







