Antoni Bernatajtys z klasy 3s z liczbą 63,75 pkt. uzyskał WYRÓŻNIENIE w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR w kategorii „Skrzat”, klasy I - III. Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się 15 marca 2024 roku w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dzięki wysokiemu wynikowi Antoniego nasza szkoła uzyskała darmowy dostęp do Platformy Liga Niezwykłych Umysłów do końca grudnia 2024 r.
W kategorii „Junior”, klasy VII – VIII, najlepszy wynik osiągnął Andrii Holets z klasy VIIIa zdobywając 75,5 pkt. (2,5 pkt. zabrakło do WYRÓŹNIENIA).
W kategorii „Benjamin”, klasy IV – VI, najlepszy wynik w szkole - 58 pkt. - wypracował Ignacy Barcicki z klasy VIb.
Ogromne gratulacje dla Antoniego oraz pozostałych uczestników tego bardzo wymagającego konkursu.
Joanna Żukowska